sklep internetowy

Virginia D True Nature

Siodła Stubben / Ujeżdżeniowe

kategoria: Siodła Stubben / Ujeżdżeniowe

Siodło ujeżdżeniowe Virginia True Nature


WIELU LUDZI UWAŻA, ŻE ZRÓWNOWAŻONA, EKOLOGICZNA PRODUKCJA SKÓR TO KWESTIA PRZYSZŁOŚCI. TERAZ TRZYMASZ PRZYSZŁOŚĆ W SWOICH RĘKACH!


Nasze siodło wykonane jest ze skóry licowej, garbowanej przy użyciu środka na bazie liści oliwnych, który stworzono z myślą o ekologicznym, zgodnym z naturą stylu życia. Jego zapach przywodzi na myśl letnie popołudnie nad Morzem Śródziemnym. Olivenleder True Nature to nie tylko słowa, ale spełnione obietnice.


OD PONAD 120 LAT UŻYWAMY SKÓR GARBOWANYCH PRZY POMOCY NATURALNYCH SUBSTANCJI ROŚLINNYCH.

Trzeba wziąć odpowiedzialność za naturę, nasze dzieci i naszą wspólną przyszłość. Innowacyjny garbnik wet-green® OBE jest ekstraktowany z liści oliwnych metodą, która przypomina parzenie herbaty. Wytwarza się go z roślin spełniających wyśrubowane normy przemysłu spożywczego. Co roku w Europie zbiera się około 12 milionów ton oliwek. Podczas zbiorów i przycinania roślin, liście stanowią około 10% masy zbioru. Tylko ich używa się w wet-green® aby pozyskać składnik aktywny. Liście oliwne użyte w produkcji wet-green® są produktem ubocznym, który wielu rolników po prostu spala. Efektywna logistyka i stosunkowo niewielkie odległości pokonywane w procesie produkcji wet-green® pozwalają zmniejszyć ślad węglowy procesu produkcji. Jednocześnie, producenci oliwek mogą dzięki niemu pozbyć się niechcianych odpadów, co przyczynia się do ochrony klimatu.


Siodło Virginia True Nature w wersji standardowej wykonane jest ze specjalnej skóry deLuxe. Ma wąską talię, specjalne przystuły stabilizujące jego pozycję oraz panele kieszeniowe. Wyróżniają je efektowne detale z lakierowanej skóry, szeroki kanał ( zapewnia komfort i swobodę ruchu konia ) oraz wyjątkowe, miękkie siedzisko, którego powierzchnia praktycznie pozbawiona jest szwów. 


Siodło Virginia D w standardowej wersji wyposażone jest :
 • specjalną luksusową skórę pokrywającą tybinki "de luxe" - która daje komfort , miękkość i zapobiega ślizganiu się łydki
 • wąską talię siodło dzięki terlicy NT - na której zbudowane jest siodło
 • przystuły w systemie stabilizującym siodło "stabilizing billet system"
 Siodło Virginia Dressage dzięki swojej budowie oferuje wyjątkowy komfort :
 • anatomiczne klocki kolanowe - wspierają udo jeźdźca zwłaszcza podczas aktywnej jazdy do przodu.
 • terlica NT zapewnia bliski kontakt z grzbietem konia ( close contact )
 • głębokie siedzisko , dość wysoki tylny łęk
 • specjalna wyściółka siedziska sprawia , że jest miękkie i komfortowe
 • tybinki lekko ułożone do przodu nie blokują nóg , sprawiają że jeździec siedzi rozluźniony
 • miękko wypełnione poduszki w obszarze ud i kolan zapewniają spokojne , stabilne ułożenie nóg i łydki
 • nylonowe przystuły - bardzo wytrzymałe i jednocześnie cienkie - niewyczuwalne pod tybinką
 • duża i dość płaska powierzchnia paneli na grzbiecie konia i szeroki kanał ( na kręgosłup i mięśnie ) zapewniają komfort i swobodę ruchów konia w łopatkach i poprzez elastyczny grzbiet. 
 Siodło Virginia Dressage - jest niewątpliwie bardzo nowoczesnym siodłem. Tradycyjnie marka Stubben zadbała o komfort , wygodę i swobodę ruchów konia , jednocześnie zapewniając miękkie i głębokie siedzisko dla pewnego , stabilnego dosiadu w dużym komforcie.

Rozmiary łęku : 27cm / 28cm / 29cm / 30cm / 31cm / 32cm / XW (33-34cm)
Rozmiary siedziska : 17" / 17,5" / 18"
kolor : czarny


wróć do kategorii zobacz w sklepie

ARPAV © 2014

tworzenie stron Webton.pl