sklep internetowy

Centurion II D

Siodła / Ujeżdżeniowe

kategoria: Siodła / Ujeżdżeniowe

Centurion II D Mono Flaps - nowe siodło ujeżdżeniowe

- Close Contact 

- tybinki mono - pojedyńcze

- innowacyjna nowa funkcja: klocki kolanowe można indywidualnie regulować w mgnieniu oka bez użycia narzędzi, aby uzyskać idealną pozycję nóg (praktyczne, jeśli na przykład różni jeźdźcy jeżdżą na tym samym siodle )

- kolejna nowość: dodatkowa miękka poduszka kolanowa tworzy płynne przejście między klockiem a tybinką i miękko otula nogę

- Wąski w talii terlica i bardzo głębokie siedzisko z dużą swobodą ruchów i bliskością konia

- dość szeroki Kanał z możliwością zamówienia napisu z efektem 3D (np. imię konia)

- Wszystkie regulacje dla konia i jeźdźca są wliczone w cenę

- opcjonalnie dostępne wszystkie style Stübben lub Stübben Custom

- Dostępne w rozmiarach siedzisko 16,5" – 18"

- Dostępne w szerokościach łęku 27 cm - XW

Centurion II zwiastuje nową erę siodeł jedno-tybinkowych

W przypadku konwencjonalnych siodeł mono, podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu Centurion I, nie ma możliwości indywidualnego dopasowania zewnętrznego klocka do jeźdźca. Ten problem należy już do przeszłości: całkowicie przeprojektowane, komfortowo wyściełane klocki można ustawić w żądanej pozycji w zaledwie kilku prostych krokach - nawet z jeźdźcem w siodle. Najważniejsze: nie ma to wpływu na wygląd ani stabilność klocka. Dodatkowa miękka wyściółka wygodnie osadza nogę i tworzy płynne przejście od tybinki do klocka.

Centurion II oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby znaleźć własny środek ciężkości i równie dobrze wspiera jeźdźca na koniach o dużym chodzie i dużym zawieszeniu.

Nowa definicja bliskiego kontaktu: bliskość z koniem jest pisana wielkimi literami w tym siodle. Głębokie, wąskie siedzisko typu twist z wygodną szerokością dla kości kulszowych przenosi każdy ruch konia na jeźdźca i pozwala na bardzo precyzyjne pomoce. Pojedyncza tybinka układa się wokół klatki piersiowej konia i zapewnia jeszcze większą bliskość.

Dodatkowe wzmocnienie w panelach pod przednim łękiem zapobiega uciskom i poprawia rozkład ciężaru jeźdźca. Ponadto szeroka powierzchnia styku paneli zapewnia koniowi wysoki poziom komfortu. Dzięki wielu różnym opcjom typów paneli, regulacji terlicy i innym indywidualnym rozwiązaniom można dopasować siodło dla każdego typu konia.

Centurion II oferuje wiele opcji konfiguracji zarówno pod względem dopasowania, jak i wyglądu. Całkowicie nowy: po raz pierwszy skórę w kanale między panelami można spersonalizować za pomocą liter z efektem 3D (np. imię konia lub jeźdźca). Nawiasem mówiąc, opcje Stübben Styles i Stübben Custom naprawdę sprawdzają się w tym siodle.

Opis siodła :

 • pojedyncza tybinka - "mono-flap"
 • nowoczesna "elastyczna" terlica
 • kształt tybinek zapewnia swobodę łopatek
 • wspierające poduszki kolanowe
 • bardzo miękkie siedzisko

Rozmiar siedziska :

 • 16,5” 
 • 17” 
 • 17,5”
 • 18”

Rozstaw łęku :

27 cm , 28 cm , 29 c , 30 cm , 31 cm , 32 cm , XW (33-34 cm)

Dodatkowe opcje : 

 • Magic Tack na tylnym łęku
 • Stubben Style
 • Napis 3D w kanale pomiędzy panelami
 Umów się na test :
 arpav@arpav.eu
 +48 606677881

wróć do kategorii

ARPAV © 2014

tworzenie stron Webton.pl