sklep internetowy

 

.......Większość siodeł ma sztywną terlicę co oznacza, że nie układają się one do grzebietu. Obojętnie w jaki sposób jest wypchane siodło ( mocniej, słabiej ) - nacisk to nacisk i grzbiet nadal boli. Wszystkie siodła Stubben - mają sprężyste / elastyczne terlice "Spring Tree" - Co to daje ? Terlica sprężysta zmniejsza punktowy nacisk wywołujący ból grzbietu.

Skorzystaj z naszego systemu : Stubben Poland Custom - aby dopasować siodło do konia i spowodować, że dyskomfort, bóle jego pleców przejdą do historii. w ten sposób unikniesz rachunków weterynarza, kosztów leków, akupunktury, i innych kosztownych terapii.

Stubben Spring Tree - terlica inna niż wszystkie.Nieograniczone możliwości....

Jeśli zastanawiasz się: jaki rozmiar siedziska, jaki rozstaw łęku, tybinki, dłuższe czy krótsze tybinki; jaki rodzaj skóry....? nasz serwis rozwiąże każdy problem z doborem siodła. Od początku istnienia firmy stubben (1894r) szyjemy siodła dla każdej rasy, rozmiaru i kształtu konia: od wykłębionych folblutów po "draft" konie. Naszą specjalnością i jednym z powodów dla którego jeźdźcy zwracają się do nas - jest dokładne dopasowanie siodła do konia i jeźdźca.
Let`s get specific...- indywidualna miara

Wiele opcji, rozmiarów i rozstawów do wyboru - ale nie musisz martwić się tym sam. Autoryzowany przedstawiciel firmy Stubben (saddle fitter) odwiedzi Ciebie i twojego konia by pomóc w doborze modelu, rozmiaru i specjalistycznego wyposażenia siodła.

Różnicą jest ...sprężysta, elastyczna terlica - stubben "spring  tree"

zawsze podczas projektowania modelu siodła a zwłaszcza terlicy, kierowaliśmy się badaniami naukowymi - by wykorzystać najnowsze, najlepsze technologie i materiały. Rezultatem jest nowa terlica - INNA niż WSZYSTKIE. Terlica stubben (spring tree) jest unikalną kombinacją specyficznych materiałów. Począwszy od zewnętrznej części ( ramy ) która wykonana jest ze specjalnej kompozycji materiałów : ekstremalnie mocnych i jednocześnie elastycznych.


Ponad 100 czynności trzeba wykonać by uszyć każdy egzemplarz siodła.

Twój Stubben będzie zawsze wyjątkowym siodłem.

Dobór odpowiedniej skóry.
Wykrawanie poszczególnych części.
Łączenie poszczególnych części siodła.
Wypchanie i perfekcyjne wyrównanie wełny w panelach.
Kontrola mocowania tybinki.
Ostatnie spojrzenie mistrza.
Gotowe !
Idealnie leży na grzbiecie konia !
Swoboda i komfort podczas skoku !

ARPAV © 2014

tworzenie stron Webton.pl