sklep internetowy

Kamizelka Ochronna Back Protector PRO Junior

Sprzęt / Kamizelki Ochronne

kategoria: Sprzęt / Kamizelki Ochronne

Dzięki zmienionemu, najnowocześniejszemu Back Protector Pro, Stübben wyznacza nowe standardy.

Wraz z wiodącym producentem w dziedzinie kamizelek ochronnych dla motocyklistów, narciarzy i snowboardzistów firma Stübben dokonała przeglądu i optymalizacji swojej dotychczasowej oferty ochraniaczy. Wraz z Back Protector Pro, Stübben prezentuje nowoczesny, elastyczny ochraniacz pleców, który w przypadku upadku jest chroniony zarówno w okolicy kręgosłupa, jak i żeber. 

Back Protector Pro charakteryzuje się wielowarstwową budową, termo-elastyczne pianki przyczyniają się do równomiernego rozłożenia siły uderzenia na całej powierzchni, minimalizując tym samym do minimum ryzyko kontuzji kręgosłupa. Back Protector Pro nie tylko zachwyca wysokimi standardami bezpieczeństwa, ale także zapewnia doskonałe dopasowanie. 

Pro Back Protector jest jednym z najlżejszych ochraniaczy poziomu 2, dzięki czemu zapewnia jeźdźcowi największą możliwą swobodę ruchów podczas użytkowania. Uderzający wizualnie jest jego dyskretny, ale fajny design. Czarne w kolorze czarnym z niebieskimi refleksami, jeźdźcy są doskonale ubrani na każdą okazję. Cechą szczególną wszystkich ochraniaczy dla dorosłych jest mała, zamykana kieszeń na suwak po prawej stronie.

ZASTOSOWANIE Ochraniacz zapewnia ochronę przed tępym urazem, gdy jest prawidłowo używany i ustawiony. Może również zmniejszać lub zapobiegać urazom, takim jak otarcia i siniaki w okolicy kręgosłupa i żeber. Zwracamy uwagę, że ochraniacze pleców nie mogą jednak całkowicie wykluczyć kontuzji. Ochraniacz pleców Pro powinien być noszony jak najbliżej ciała. Dopasowuje się do konturów ciała dzięki ciepłu ciała, zapewniając w ten sposób bezpieczne dopasowanie i maksymalny komfort noszenia. Ochraniacz pleców Stübben Pro jest certyfikowany zgodnie z normą motocyklową EN 1621-2. Ochraniacze są uważane za ŚOI kategorii 2 i zapewniają ochronę przed średnim ryzykiem. Zalecamy wymianę ochraniacza pleców po ok. 5 lat, pod warunkiem prawidłowego leczenia.

DOPASOWANIE Aby ochraniacz pleców Pro zapewniał jeźdźcowi optymalne bezpieczeństwo, zalecamy noszenie go jak najbliżej ciała.

WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA BEZPIECZEŃSTWA Ochraniacze muszą być prawidłowo wyrównane w dostarczonych kieszeniach. Proszę zwrócić uwagę na oznaczenia na ochraniaczach. Działanie ochronne ochraniacza może być osłabione poniżej 5 ° C (-10 ° dla odpowiednio przetestowanych modeli). Ochraniacze muszą być regularnie sprawdzane, zwłaszcza po upadku, pod kątem widocznych uszkodzeń i wymieniane, jeśli są uszkodzone. Modyfikacje lub nieprawidłowe użycie mogą poważnie osłabić działanie ochronne. Ochraniacz pleców Pro ma stopień ochrony 2,

CZYSZCZENIE Ochraniacz można prać ręcznie do 5 razy przy użyciu łagodnego detergentu (w 30 ° C, nie wirować, nie suszyć). Po praniu należy upewnić się, że wkładki ochronne wróciły do swoich pierwotnych pozycji. W dłuższej perspektywie producent zaleca usuwanie wszelkich zabrudzeń z ochraniacza wilgotną szmatką. Do czyszczenia nie wolno używać rozpuszczalników ani innych substancji chemicznych.

PRZEGLĄD KORZYŚCI:

• Zatwierdzona przez CE ochrona kręgosłupa (zgodnie z normą motocyklową EN 1621-2, poziom 2)

• Wysoce skuteczna ochrona kręgosłupa i kości ogonowej

• Dodatkowa ochrona w okolicy żeber

• Wielokrotnie nagradzany jako zwycięzca testów w motocyklach i sportach alpejskich

• Idealne dopasowanie dzięki termo-elastycznym, oddychającym piankom w konstrukcji sandwich, które dopasowują się do konturów ciała poprzez ciepło ciała

• Maksymalny komfort noszenia i optymalne trzymanie przy dużej swobodzie ruchów

• Idealne do łączenia z kurtką jeździecką

• Łatwe do czyszczenia


wróć do kategorii zobacz w sklepie

ARPAV © 2014

tworzenie stron Webton.pl