sklep internetowy

Philippe Fontaine -Stübben Group 


Philippe Fontaine jest marką grupy Stübben. Hiszpański rymarz " Don Rodrigo " wraz z projektantami zespołu Stübben opracowali gamę wysokiej jakości produktów, służących zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Technologia Stübben opiera się na ponad stuletniej obecności na rynku!Od dziesięcioleci siodła firmy Stübben uważane są na całym świecie za najlepsze pod względem jakości oraz dopasowania do jeźdźca i konia. Poprzez nieprzerwaną współpracę z czołowymi jeźdźcami i trenerami z całego świata podczas tworzenia nowych modeli, wskazują drogę rozwoju wyczynowego jeździectwa.
O marce Philippe Fontaine - Stübben group
Philippe Fontaine – linia siodeł zaprojektowana po mistrzowsku przez jeźdźców, produkowana przez słynną hiszpańska rymarnię "Don Rodrigo" - do profesjonalnego sportu, rekreacji jak również dla początkujących jeźdźców w różnym wieku i poziomie zaawansowania.

Lata doświadczenia, precyzja i gif2.gifskrupulatność wykonania sprawiają, że siodła Philippe Fontaine są tak wyjątkowe. Optymalne, harmonijne wzajemne oddziaływanie pomiędzy jeźdźcem a koniem jest naszym priorytetem. Osiągamy to dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów terlic: „Spring Tree” (elastyczna wzmacniana stalą) oraz  „E-Motion Tree". Skóra i inne materiały stosowane do wyprodukowania siodła są najwyższej jakości.

Możesz mówić o nas „staroświeccy” – ale my nadal preferujemy naturalną skórę do wyrobu siodeł. Dostrzegamy wiele zalet skóry naturalnej:
  • „oddycha” (przepuszcza powietrze)
  • jest bardzo trwała (pod warunkiem właściwej konserwacji)
  • „układa się” do kształtu jeźdźca, ułatwiając zachowanie prawidłowego dosiadu i pozycji nóg
  • zapobiega ślizganiu się podczas jazdy (stabilizuje dosiad i położenie nóg)
  • wysoka wartość na rynku wtórnym
Obawy o bezpieczeństwo jeźdźca i konia, nauka prawidłowego dosiadu i komfort jazdy konnej przekonały wielu trenerów, szkoły jeździeckie i rodziców szukających odpowiedniego siodła juniorskiego, że Philippe Fontaine jest idealnym wyborem.

E – Motion Tree

E Motion tree.jpg
Nowoczesna terlica (serce siodła) to zintegrowany system „spring tree” (elastycznej terlicy) z panelami. Ta unikalna terlica posiada:
  • tzw.wąską „talię” – siedzisko 
  • zrównoważony środek ciężkości
  • niski przedni łęk i półokrągły tylny łęk
Wszystkie te cechy gwarantują kontrolowaną elastyczność i absorbcję uderzeń. Terlica „poddaje się” – ugina – w każdym punkcie nacisku. Limitowana liczba rozmiarów łęku jest potrzebna z uwagi na elastyczność terlicy i możliwości jej adaptacji (dopasowania się) do budowy konia. Terlica E-Motion jest lekka, odporna na ekstremalne ciepło i zimno, zachowuje swój kształt, „oprawione” zamki do puślisk eliminują ucisk który może być spowodowany sprzączkami.

ARPAV © 2014

tworzenie stron Webton.pl